Kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, en az maliyetle en fazla ve satılabilir üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık, paydaşlarmızın beklentilerini karşılayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir aile şirketi olmaktır.Nihai tüketicilerin, özel ebat ve toleranslardaki siparişlerini daha hızlı karşılayabilmek ve etkili dağıtım kanalları oluşturmak amacıyla kurulan şirketimiz çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Demir Çelik ve Nakliyat alanlarında güvenilir ve ayrıcalıklı hizmet anlayışından ödün vermeden, her an yeniliğe açık hizmet anlayışıyla sektörün en iyisi olmaya devam ediyor. Modern ve dinamik anlayışla gelişimini sürdüren Ön-Ka Demirçelik şirketi, kendi alanlarındaki başarılarını sürdürmeye devam edecektir.

MİSYONUMUZ :

Müşteri memnuniyeti bir memnuniyet zinciri yönetimidir ve her yönetim anlayışı gibi prensipleri ve kuralları olmalıdır. Bir disiplin olarak uygulanmalıdır. Kurumun kültüründen, kimliğinden izler taşımalıdır. Altyapısı olmayan içi boş bir Müşteri memnuniyeti sadece son halkadan yani pazarlama ve satış yönetimini bağlayan kısa vadeli çabalardır. Bağımlılık ise tedarikçilerden başlayıp nihai tüketiciye kadar olan zincirdeki tüm müşterilerinizin tatmininden geçer.Bu maksatla biz önka demirçelik olarak;Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak amacındayız.

VİZYONUMUZ :

• Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti,
• Çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyeti,

Kurulduğumuz günden bu yana şirket politikamız koşulsuz müşteri memnuniyeti olmuştur.
Müşterilerimizle karşılıklı değer katan uzun süreli iş ilişkileri yapmaktır.

Kalite Politikamız :

Müşterilerimizin memnuniyeti için; kendimizi yenilemek, “Her Şey zamanında” ilkesiyle hatasız hizmet vermektir…

Hedeflerimiz :

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, çalışanların motivasyonu ve mutluluğudur. Ticari ve sosyal ilişkilerimizde saygılı, içten, adaletli, açık ve dürüst bir yapı içerisinde olmak.